ZIMOWY OBÓZ BRAMKARSKI SALI 2022

 SALI WINTER CAMP SALI WINTER CAMP
Szkółka Bramkarska SALI pragnie zaprosić wszystkich chętnych do udziału w zimowych szkoleniach dla bramkarzy w formie obozów sportowych. Obozy bramkarskie odbędą się tradycyjnie w profesjonalnym Ośrodku Szkoleniowym Kampus Stobrawa (klik) w Kluczborku, specjalnie wynajętym na okres zgrupowań tylko dla Szkółki Bramkarskiej SALI.W szkółce bramkarskiej SALI zwracamy szczególną uwagę na prawidłowe nauczanie oraz doskonalenie techniki bramkarskiej. Na naszych zgrupowaniach koncentrujemy się głównie na szkoleniu bramkarzy i dlatego nasz plan jest podporządkowany wyłącznie temu celowi.
Chcemy naszym podopiecznym przekazać jak największą wiedzę i nauczyć konkretnych umiejętności. Pragniemy, aby uczestnicy wyjechali z naszych zgrupowań zaopatrzeni w konkretne narzędzia, które pozwolą im stać się lepszymi bramkarzami. Dlatego też podczas zgrupowania nie ma tzw. „wyjść na miasto”, a całe „życie obozowe” odbywa się na terenie kampusu. Oczywiście czas pomiędzy treningami jest wypełniony w taki sposób, aby uatrakcyjnić pobyt naszym podopiecznym.
Właśnie między innymi ta forma zgrupowań odróżnia nas od innych, a nasze 21 letnie doświadczenie w tym zakresie udowadnia, że jest to najlepszy sposób na osiągnięcie najlepszych rezultatów.

To właśnie na obozach Szkółki Bramkarskiej SALI swoje pierwsze bramkarskie kroki stawiali między innymi Bartek Drągowski - reprezentant Polski i obecnie bramkarz włoskiej FIORENTINY, Katarzyna Kiedrzynek - zawodniczka PSG oraz reprezentantka Polski, czy Jakub Ojrzyński bramkarz FC Liverpool i młodzieżowy Reprezentant Polski.

Aby sprostać wysokim standardom profesjonalnego treningu, bramkarze będą podzieleni na grupy treningowe, a z każdą z grup będą pracować czterej profesjonalni trenerzy, zaangażowani, komunikatywni z pasją, potrafiący pokazać każdy element techniki bramkarza i będących dla każdego bramkarza wzorem i autorytetem.
Grupy w zależności od wieku ćwiczących oraz umiejętności mają swój indywidualny program treningowy.Specjalnie zaplanowany na zimowe zgrupowania program treningowy SALI zawiera następujące elementy gra bramkarza:
  • nauczanie oraz doskonalenie techniki bramkarza
  • nauczanie oraz doskonalenie gry nogą
  • nauczanie oraz doskonalenie taktyki gry bramkarza w atakowaniu oraz bronieniu ( dośrodkowania, ustawienie w bramce i przed bramką, sytuacje 1x1)
  • przygotowanie motoryczne
Międzynarodowy wymiar naszych zgrupowań, to możliwość zawarcia nowych znajomości oraz wymiana doświadczeń między bramkarzami. To zastrzyk pozytywnej energii potrzebnej w realizacji marzeń związanych z grą w bramce, to przede wszystkim możliwość profesjonalnego treningu bramkarskiego pod okiem wykwalifikowanych trenerów!

Głównym partnerem SALI oraz zgrupowań jest firma REUSCH (wiodący producent rękawic i sprzętu bramkarskiego), która ufundowała sprzęt i niespodzianki dla wszystkich uczestników obozu.

WYMAGANIA:
  • bardzo dobry stan zdrowia potwierdzony zaświadczeniem lekarskim (fakultatywnie)
  • umiejętność współpracy w grupie 
Treningi będą odbywały się 4 razy dziennie na hali oraz na doskonale przygotowanych boiskach treningowych ośrodka sportowego.

TERMINY:

I TERMIN: 13 - 19.02.2022

* W celu rezerwacji kliknij w dany termin lub datę
* Jeśli po 7 dniach od wypełnienia formularza nie otrzymałeś(aś) potwierdzenia rezerwacji, prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy. 

KOSZT: 
Cena zgrupowania wraz z wyżywieniem oraz ubezpieczeniem wynosi: 1790,00 złotych.
Zaliczkę w wysokości 300,00 zł należy wpłacić do 5 dni od daty zgłoszenia, resztę kwoty na 7 dni przed rozpoczęciem zgrupowania na konto numer:

MBANK 65 1140 2004 0000 3102 5236 0358

W wypadku rezygnacji zaliczka pokrywa koszty związane z rezerwacją miejsca.

ZAPISY:

Rezerwację miejsc można dokonywać telefonicznie pod numerem 501-659-664 lub drogą elektroniczną: sali@sali.com.pl

Na zgrupowanie należy zabrać:
1/ potwierdzenie wpłaty
2/ wypełnioną kartę zgłoszenia z poniższego załącznika (KLIKNIJ IKONKĘ PONIŻEJ POBIERZ)
 
3/ Wypełnione oświadczenie z poniższego załącznika ( KLIKNIJ I POBIERZ)

4/ Wypełniona zgoda z poniższego załącznika (KLIKNIJ I POBIERZ)


INFORMACJE LOGISTYCZNE:

* Zbiórka uczestników w holu Kampusu Stobrawa w Kluczborku, ul. Sportowa 7,w niedzielę pierwszego dnia zgrupowania w godzinach od 15.00 do 17.00

* Wyjazd ze zgrupowania sobotę do godziny 11.00

Ilość miejsc jest ograniczona o udziale w zgrupowaniu decyduje kolejność zgłoszeń!


TAK TO WYGLĄDA - ZAPRASZAMY!