TRENINGI BRAMKARSKIE

OFERTA TRENINGÓW BRAMKARSKICH
METODOLOGIA SALI GOALKEEPER SCHOOL polega na systematycznym rozwoju umiejętności bramkarza piłki nożnej odpowiednio dostosowanym do grupy wiekowej 6-18 oraz oddzielnie seniorów. Program pozwala w najbardziej optymalny sposób uczyć i doskonalić technikę, motorykę, taktykę oraz koordynację piłkarza na pozycji bramkarza, a celem jest perfekcyjny rozwój umiejętności u każdego z nich. Możemy to osiągnąć zapewniając każdemu bramkarzowi profesjonalny trening na najwyższym poziomie dostosowany do jego wieku, budowy somatycznej i motoryki.
Treningi prowadzą wyłącznie wykwalifikowani trenerzy z doświadczeniem zdobytym na boisku oraz na uczelniach, kursach, stażach i szkoleniach – zaangażowani, komunikatywni z pasją, potrafiący pokazać każdy element techniki bramkarza i będących dla każdego zawodnika wzorem i autorytetem.

Pragniemy, aby bramkarze Szkółki Bramkarskiej SALI dzięki doskonałemu szkoleniu wyróżniali się kreatywnością, pewnością siebie jednocześnie czerpiąc radość z treningów.

Proces szkolenia bramkarzy w Szkółce Bramkarskiej SALI jest skierowany do bramkarzy w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.

Oferujemy 2 opcje:

Opcja pierwsza

- 2 treningi w tygodniu


Opcja druga

- jeden trening w tygodniu


Wybierając dowolną opcję, gwarantujemy bez względu na lokalizację i trenera prowadzącego wszechstronny, metodyczny i zgodny z planem oraz filozofią szkółki proces treningowy.

Opcje dostępne w zależności od miejsca treningów.

Sprawdź nasze lokalizacje w sekcji ODDZIAŁY SALI -> KLIK