Spotkaj się z Gaborem na obozie SALI!

 Gabor Gabor
Bardzo miło nam poinformować, że podczas pierwszego turnusu (27.06-03.07.2021) naszych tegorocznych, letnich zgrupowań, jednym z Trenerów w sztabie Szkółki będzie Trener Gabor - Grzegorz Jędrzejewski!


Postaci tej społeczności bramkarskiej nie trzeba szeroko przedstawiać. Trener Gabor jest bohaterem i współprowadzącym program ''TURBO KOZAK'' na platformie Canal+, w którym zapraszani są piłkarze z Polskiej ligi oraz znane osobistości z innych dyscyplin sportowych, aby mogli sprawdzić się w przygotowanych piłkarskich wyzwaniach. 

 

Trener Grzegorz współpracuje ze Szkółką Bramkarską SALI już od kilku miesięcy. Oprócz czynnego trenowania jako zawodnik naszymi metodami, współprowadzi jeden z Warszawskich oddziałów Szkółki SALI. 

Jest też założycielem akademii piłkarskiej TURBO FOOTBALL ACADEMY TALENTS w której młodzi adepci futbolu mogą pod okiem doświadczonej, profesjonalnej kadry trenerskiej rozwijać się i doskonalić. Chcesz stać się jeszcze lepszym bramkarzem?
Chcesz przeżyć prawdziwą bramkarską przygodę?
A może chciałbyś potrenować i wymienić się bramkarskimi poglądami z Trenerem Gaborem?

Jeśli na choć jedno z powyższych odpowiadasz TAK, to nie zwlekaj i już dziś zapewnij sobie udział w naszych letnich obozach. Wszystkie szczegóły oraz link do formularza zgłoszeniowego znajdziesz w poniższym linku:

https://www.sali.com.pl/content/letni-oboz-bramkarski-sali-2021


D
o zobaczenia na obozie!
Komentarze