LETNI OBÓZ BRAMKARSKI SALI 2022

Szkółka Bramkarska SALI pragnie zaprosić wszystkich chętnych do udziału w letnich szkoleniach dla bramkarzy w formie obozów sportowych.
Obozy bramkarskie odbędą się w profesjonalnych Ośrodkach Sportowych w Ustroniu (I termin) oraz Wodzisławiu Śląskim (II i III termin), specjalnie wynajętym na okres zgrupowań dla Szkółki Bramkarskiej SALI.W Szkółce Bramkarskiej SALI zwracamy szczególną uwagę na prawidłowe nauczanie oraz doskonalenie techniki bramkarskiej. Na naszych zgrupowaniach koncentrujemy się głównie na szkoleniu bramkarzy i dlatego nasz plan jest podporządkowany wyłącznie temu celowi. Chcemy naszym bramkarzom przekazać jak największą wiedzę i nauczyć konkretnych umiejętności. Progniemy aby nasi uczestnicy wyjechali z naszych zgrupowań zaopatrzeni w konkretne narzędzia które pozwolą im stać się lepszymi bramkarzami. Dlatego też podczas zgrupowania nie ma tzw. „wyjść na miasto", a całe „życie obozowe" odbywa się na terenie kampusu. Oczywiście czas pomiędzy treningami jest wypełniony w taki sposób aby uatrakcyjnić pobyt naszym podopiecznym. Właśnie między innymi ta forma zgrupowań odróznia nas od innych, a nasze 20 letnie doświadczenie w tym zakresie udowadnia że jest to najlepszy sposób na osiągnięcie najlepszych rezultatów.

To właśnie na obozach Szkółki Bramkarskiej SALI swoje pierwsze bramkarskie kroki stawiali między innymi Bartłomiej Drągowski - Reprezentant Polski oraz obecnie bramkarz włoskiej ACF FIORENTINA, Katarzyna Kiedrzynek - zawodniczka PSG, a także reprezentanta Polski, czy Jakub Ojrzyński - Młodzieżowy Reprezentant Polski, a także bramkarz LIVERPOOL FC.

Aby sprostać wysokim standardom profesjonalnego treningu, bramkarze będą podzieleni na grupy treningowe, a z każdą z grup będzie pracować pięciu profesjonalnych trenerów, zaangażowanych, komunikatywnych, z pasją, potrafiących pokazać każdy element techniki bramkarza i będący dla każdego bramkarza wzorem i autorytetem. Grupy w zależności od wieku ćwiczących oraz umiejętności mają swój indywidualny program treningowy. Dodatkowo na każdym ze zgrupowań odbędą się również sesje z trenerem przygotowania motorycznego zakończone testami, raportem i wskazówkami do pracy we własnym zakresie. 

Specjalnie zaplanowany na letnie zgrupowania program treningowy SALI zawiera następujące elementy:
 • nauczanie oraz doskonalenie techniki bramkarza
 • nauczanie oraz doskonalenie gry nogą
 • nauczanie oraz doskonalenie taktyki gry bramkarza w atakowaniu oraz bronieniu (dośrodkowania, ustawienie w bramce i przed bramką, sytuacje 1x1)
 • warsztaty z psychologiem sportu
 • trening motoryczny wraz z badaniami diagnostycznymi.

Międzynarodowy wymiar naszych zgrupowań to możliwość zawarcia nowych znajomości, oraz wymiana doświadczeń między bramkarzami, to zastrzyk pozytywnej energii potrzebnej w realizacji marzeń związanych z grą w bramce, to przede wszystkim możliwość profesjonalnego treningu bramkarskiego pod okiem wykwalifikowanych trenerów! Zaufaniem obdarzyło nas już ponad 5000 bramkarzy.


LOKALIZACJE

I i IV termin - Hotel Perła Beskidu w Ustroniu 
Adres: ul. Sanatoryjna 42, 43-450 Ustroń

https://perlabeskidu.pl

    


II oraz III termin - Gosław Sport Center w Wodzisławiu Śląskim
Adres: ul. Cisowa 6, 44-300 Wodzisław Śląski

https://goslawsportcenter.pl/index.php

    


Głównym partnerem sportowym zgrupowań jest firma REUSCH (wiodący producent rękawic i sprzętu bramkarskiego) który ufundował sprzęt oraz upominki dla uczestników.

Każdy z uczestników naszych zgrupowań otrzyma koszulkę treningową oraz ''pakiet obozowy'' składający się z dodatkowych, sportowych akcesoriów.
WYMAGANIA:

 • bardzo dobry stan zdrowia potwierdzony zaświadczeniem lekarskim (fakultatywnie);
 • umiejętność współpracy w grupie.

Treningi będą odbywały się 4 razy dziennie na doskonale przygotowanych boiskach treningowych ośrodka sportowego. 


TERMINY
:

I TERMIN - USTROŃ >>BRAK WOLNYCH MIEJSC<<
26.06-02.07.2022

II TERMIN - WODZISŁAW ŚLĄSKI >>BRAK WOLNYCH MIEJSC<<
04.07-10.07.2022
III TERMIN - WODZISŁAW ŚLĄSKI >>BRAK WOLNYCH MIEJSC<<
11.07-17.07.2022

IV TERMIN - USTROŃ >>BRAK WOLNYCH MIEJSC<<
17-23.07.2022

* W celu rezerwacji kliknij w dany termin lub datę
* Jeśli po 7 dniach od wypełnienia formularza nie otrzymałeś(aś) potwierdzenia rezerwacji, prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy. 

KOSZT:

Zgrupowania wraz z wyżywieniem, oraz ubezpieczeniem wynosi: 1800,00 złotych. Dla bramkarzy uczestniczących w dwóch zgrupowaniach 10% zniżka.

Zaliczkę w wysokości 300,00 zł należy wpłacić do 5 dni od daty zgłoszenia, resztę kwoty na 7 dni przed rozpoczęciem zgrupowania na konto numer:

MBANK 65 1140 2004 0000 3102 5236 0358

W wypadku rezygnacji zaliczka pokrywa koszty związane z rezerwacją miejsca.

ZAPISY:

Rezerwację miejsc można dokonywać wyłącznie poprzez formularz na stronie (kliknij w wybrany termin). W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem 501-659-664 lub mailowo: sali@sali.com.pl .

Na zgrupowanie należy zabrać:
1/ potwierdzenie wpłaty
2/ wypełnioną kartę zgłoszenia z poniższego załącznika (KLIKNIJ IKONKĘ PONIŻEJ POBIERZ)
 
3/ Wypełnione oświadczenie z poniższego załącznika ( KLIKNIJ I POBIERZ)

4/ Wypełniona zgoda z poniższego załącznika (KLIKNIJ I POBIERZ)


BRAMKARZ POWINIEN POSIADAĆ:

 1. Dwa komplety sprzętu bramkarskiego: 1 para długich i 1 para krótkich spodni z ochraniaczami, 2 bluzy bramkarskie, 6 par getrów.
 2. Czapeczka z daszkiem.
 3. Kurtka ortalionowa.
 4. Dwie pary rękawic bramkarskich.
 5. Buty na sztuczną trawę oraz buty na płaskiej podeszwie.
 6. Krem z filtrem.
 7. Preparat przeciw komarom i kleszczom.
 8. Kąpielówki na basen
 9. Kartę zgłoszenia.
 10. Oprócz tego rzeczy do higieny osobistej oraz odzież sportową do chodzenia w Kampusie (dres, krótkie spodenki, koszulki z krótkim rękawem, klapki).


INFORMACJE LOGISTYCZNE:

* Zbiórka uczestników w holu hotelu pierwszego dnia zgrupowania w godzinach od 15.00 do 17.00.
* Wyjazd ze zgrupowania ostatniego dnia obozu do godziny 11.00.

Ilość miejsc jest ograniczona. O udziale w zgrupowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. TAK TO WYGLĄDA - ZAPRASZAMY!